Відгуки

Олена

День весілля для кожної дівчини це один з найважливіших днів у житті і хочеться щоб все пройшло на вищому рівні. Ми з чоловіком родом з різних міст, тому приїхали святкувати весілля у його місто де він народився. Важко було все спланувати, так як приїхали сюди за день. Нам порадили саме Дукат. Велике дякую господарям, що допомогли усе спланувати та взяли на себе багато наших обов’язків. Смачна кухня, дуже гарно нам оформили залу та вулицю. Музика чудова, усі танцювали. Ми дуже задоволені а гості й досі згадують наше весілля з усмішкою.

Олена

Галина

Вже важко згадати коли я була у цьому ресторані вперше, тому що як не свято то в Дукаті =) Це вже наш, можна сказати, традиційний ресторан і місце зустрічі усіх родичів і друзів. Скоро у моєї доньки День народження, то знову будемо там святкувати. Все смачно та класно. Ми з сім’єю повністю усім завжди задоволені.

Галина

Денис

У цьому році закінчили коледж, святкували випуск у ресторані Дукат. Дуже сподобалась кухня та особливо жульєн. Музика також порадувала. Танцювали увесь вечір. Незабутнє свято видалося. Мені сподобалось, в майбутньому ще обов’язково прийду у цей ресторан святкувати родинні свята.

Денис

Світлана

Вперше завітали у Дукат на весілля племінниці. Все було як у казці. Столи, як кажуть валилися від смачнющої їжі. Зал красивий і взагалі атмосфера була дуже тепла і родинна. Так от тепер вже святкуємо там свої дні народження з чоловіком. А цього року ще й братові порекомендувала.

Світлана