Історія

2007

Один з найважливіших етапів в історії розвитку ресторану ДУКАТ, зокрема народження ідеї, постановка мети про надання послуг з проведення приватних і корпоративних свят, будівництво приміщення для майбутнього банкетного залу.

2008

Цей рік примітний тим, що був закладений фундамент основної несучої конструкції будівлі. Було проведене планування банкетного залу, розміщення кухні, гардероба та інших службових приміщень.

2010

Вдале і своєчасне завершення будівництва основної конструкції приміщення, підбір стилю ресторанного залу і проведення внутрішніх дизайнерських робіт. Також була проведена загальна підготовка до прийому відвідувачів.

2011

Навесні-влітку 2011 року була проведена офіційна підготовка ресторану ДУКАТ до запуску і прийому відвідувачів. В результаті чого, 9 липня 2011 року вперше відкрилися двері для прийому гостей, заклад почав функціонувати і обслуговувати клієнтів.

2013

Ресторан повноцінно працює і зустрічає гостей. Банкети, корпоративи, весілля, хрестини все проходить на вищому рівні. Заклад представляє чудове, смачне і різноманітне меню для своїх клієнтів. Покладена бруківка на вулиці і зроблена огорожа навколо ресторану.

2015

Ресторан продовжує розвивається. У банкетному залі стало можливо робити святкові події до 100 чоловік. Також, з’явилася послуга установки намету на літній терасі для весілля або інших свят. Меню стало ще більш цікавим і смачним і при цьому якість їжі залишається на тому ж високому рівні. Для будь-якого свята можна підібрати гідну групу музикантів і розваги.